flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Виклик до суду

Виклик до суду Танасєвського Андрія Валерійовича на 06.12.2021        

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Танасєвської Алли Сергіївни до Танасєвського Андрія Валерійовича про розірвання шлюбу.

       Відповідач у справі викликається на 06.12.2021 об  11  год. 15  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

       Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду Ярової Надії Іллівни на 06.12.2021        

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Калиниченко Світлани Іванівни до Ярової Надії Іллівни про захист прав землевласника,  треті особи,  яки не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Новогродівська міська рада, Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області.

          Відповідач у справі Ярова Надія Іллівна (мешкає за адресою: Донецька область, м. Новогродівка,  вул. Кутузова, буд. 35,) викликається на 06.12.2021 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Панченка Максима Євгеновича на 25.11.2021        

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Панченка Даніїла Максимовича до Панченка Максима Євгеновича про стягнення аліментів на утримання повнолітнього непрацездатного сина.

          Відповідач у справі Панченко Максим Євгенович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Донецьк  вул. Університетська буд. 106 кв. 4,) викликається на 25.11.2021 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Мартиненко Юлії Михайлівни на 17.11.2021        

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до Мартиненко Юлії Михайлівни про стягнення заборгованості за кредитним договором

         Відповідач у справі викликається на 17.11.2021 року об  11 год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинна повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у її  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду Трохименко Антоніни Володимирівни на 15.11.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Трохименка Дмитра В’ячеславовича до Трохименко Антоніни Володимирівни про розірвання шлюбу.

          Відповідач у справі Трохименко Антоніна Володимирівна (мешкає за адресою: Донецька область, м. Новогродівка,  вул. Мічуріна, буд. 4, кв. 48) викликається на 15.11.2021 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто в його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Кучерук Тетяни Олександрівни на 10.11.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до Кучерук Тетяни Олександрівни  про стягнення заборгованості за кредитним договором

         Відповідач у справі викликається на 10.11.2021 року о  09  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинна повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у її  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду Мартиненко Юлії Михайлівни на 03.11.2021        

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до Мартиненко Юлії Михайлівни про стягнення заборгованості за кредитним договором

         Відповідач у справі викликається на 03.11.2021 року об  11 год. 20  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинна повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у її  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду Кучерук Тетяни Олександрівни на 18.10.2021

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до Кучерук Тетяни Олександрівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

          Відповідач у справі Кучерук Тетяна Олександрівна (мешкає за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Центральна буд. 11 кв. 14,) викликається на 18.10.2021 року об 11 год. 20 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повина повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у її відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Хомяка Володимира Олексійовича на 05.10.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Пиріг Вікторії Анатоліївни до Хомяка Володимира Олексійовича про позбавлення батьківських прав, третя особа орган опіки та піклування Новогродівської міської ради.

Відповідач у справі Хомяк Володимир Олексійович викликається на 05.10.2021 о  09 год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду Панфілова Віктора Вікторовича на 27.09.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Панфілової Ольги Володимирівни до Панфілова Віктора Вікторовича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

         Відповідач у справі викликається на 27.09.2021 о  09 год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду Бойко (Федотової) Анастасії Сергіївни на 28.09.2021

           Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає подання Новогродівського міського відділу державної  виконавчої служби  Східного міжрегіонального  управління Міністерства юстиції (м.Харків) про оголошення розшуку Бойко (Федотової) Анастасії Сергіївни.

         Заінтересована особа у справі викликається на 28.09.2021 о  10  год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Заінтересованій особі пропонується надати свої пояснення щодо подання. У випадку неприбуття заінтересована особа повинна повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у її  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду Кавратки Катерини Петрівни на 27.08.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Кавратки Катерини Петрівни про стягнення боргу кредитором спадкодавця.

        Відповідач у справі Кавратка Катерина Петрівна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Суворова буд. 8, кв. 2) викликається на 27.08.2021 о 10 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Хомяка Володимира Олексійовича на 01.09.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Пиріг Вікторії Анатоліївни до Хомяка Володимира Олексійовича про позбавлення батьківських прав, третя особа орган опіки та піклування Новогродівської міської ради.

Відповідач у справі Хомяк Володимир Олексійович (відома адреса: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Донецька, 11/15) викликається на 01.09.2021 о  10  год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто в його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду  Кареліної Аліни Вікторівни на 31.08.2021

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Кареліна Дениса Анатолійовича до Кареліної Аліни Вікторівни про розірвання шлюбу.

          Відповідач у справі Кареліна Аліна Вікторівна (остання відома адреса: Донецька область, м. Маріуполь, вул. 9 Авіадивізії 8-37) викликається на 31.08.2021 року о  09  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду  Яртиміка Ігоря Васильовича на 26.07.2021

           Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Державного підприємства «Селидіввугілля» до Яртиміка Ігоря Васильовича, Кузьміна Станіслава Сергійовича про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної підприємству.

          Відповідач у справі Яртимік Ігор Васильович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Тургенєва, буд. 31, кв. 12) викликається на 26.07.2021 року о 13 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Скляра Олександра Сергійовича на 16.07.2021

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Таран Катерини Юріївни до Скляра Олександра Сергійовича про розірвання шлюбу.

          Відповідач у справі Скляр Олександр Сергійович (остання відома адреса: Донецька область, м. Новогродівка, вул. О.Кошового  31/3) викликається на 16.07.2021 року о  10  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.                 Суддя  Грідяєва М.В.

Виклик до суду  Яртиміка Ігоря Васильовича на 30.06.2021

           Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Державного підприємства «Селидіввугілля» до Яртиміка Ігоря Васильовича, Кузьміна Станіслава Сергійовича про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної підприємству.

          Відповідач у справі Яртимік Ігор Васильович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Тургенєва, буд. 31, кв. 12) викликається на 30.06.2021 року о 14 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду  Яртиміка Ігоря Васильовича на 23.06.2021

           Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Державного підприємства «Селидіввугілля» до Яртиміка Ігоря Васильовича, Кузьміна Станіслава Сергійовича про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної підприємству.

          Відповідач у справі Яртимік Ігор Васильович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Тургенєва, буд. 31, кв. 12) викликається на 23.06.2021 року о 13 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду  Яртиміка Ігоря Васильовича на 07.06.2021

           Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Державного підприємства «Селидіввугілля» до Яртиміка Ігоря Васильовича, Кузьміна Станіслава Сергійовича про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної підприємству.

          Відповідач у справі Яртимік Ігор Васильович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Тургенєва, буд. 31, кв. 12) викликається на 07.06.2021 року об 11 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду  Сагінадзе Людмили Олексіївни на 14.06.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Сидорової Лілії Петрівни до Сагінадзе Людмили Олексіївни, третя особа Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Супутник» м. Новогродівка, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

          Відповідач у справі Сагінадзе Людмила Олексіївна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Молодіжна буд. 25 кв. 26,) викликається на 14.06.2021 року о 10 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду  Яртиміка Ігоря Васильовича на 26.05.2021

                   Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Державного підприємства «Селидіввугілля» до Яртиміка Ігоря Васильовича, Кузьміна Станіслава Сергійовича про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної підприємству.

          Відповідач у справі Яртимік Ігор Васильович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Тургенєва, буд. 31, кв. 12) викликається на 26.05.2021 року о 13 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду  Сагінадзе Людмила Олексіївна на 18.05.2021

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою  Сидорової Лілії Петрівни до Сагінадзе Людмили Олексіївни, третя особа Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Супутник» м. Новогродівка, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

          Відповідач у справі Сагінадзе Людмила Олексіївна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Молодіжна 25/26) викликається на 18.05.2021 року об  11  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів.  Суддя  Любчик О.В.

Виклик до суду Бабаєва Андрія Дмитровича на 11.05.2021

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовну заяву Арефіна Юрія Владиславовича до Бабаєва Андрія Дмитровича, третя особа Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Мир» м. Новогродівка, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.      

          Відповідач у справі Бабаєв Андрій Дмитрович (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Центральна 21/21) викликається на 11.05.2021 року об  11  год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів. 

Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Безрук Оксани Миколаївни на 17.05.2021

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Безворотного Максима Миколайовича до Безрук Оксани Миколаївни, Безворотньої Наталії Анатоліївни про зменшення розміру аліментів.

          Відповідач у справі Безрук Оксана Миколаївна (зареєстрована за адресою: м. Новогродівка, вул. Мічуріна  37/38) викликається на 17.05.2021 року об  11  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя  Любчик О.В.

Виклик до суду Безрук Оксани Миколаївни на 19.04.2021

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Безворотного Максима Миколайовича до Безрук Оксани Миколаївни, Безворотньої Наталії Анатоліївни про зменшення розміру аліментів.

          Відповідач у справі Безрук Оксана Миколаївна (зареєстрована за адресою: м. Новогродівка, вул. Мічуріна  37/38) викликається на  19.04.2021 року о 13  год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя  Любчик О.В.

Виклик до суду Остапчука Сергія Кириловича на 28.04.2021

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Шавкуна Дмитра Олеговича до Остапчука Сергія Кириловича, третя особа Центр надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,

         Відповідач у справі Остапчук Сергій Кирилович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Покровська буд. 39,) викликається на 28.04.2021 року о 08 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянута у його відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

  

Виклик до суду Золотаренко Валентини Миколаївни, Сараєвої Лідії Миколаївни на 07.04.2021

     Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка, вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Товариства з  обмеженою відповідальністю «Глобал спліт» до Золотаренко Валентини Миколаївни, Сараєвої Лідії Миколаївни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

             Відповідачі у справі Золотаренко Валентина Миколаївна (зареєстрована за адресою: м. Єнакієве, вул. 1.Кооперативна, буд.112-а) та Сараєва Лідія Миколаївна (зареєстрована за адресою: м. Новогродівка, вул. Молодіжна, буд. 30, кв. 12) викликаються на  07.04.2021 року об 11  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

             Відповідачам пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідачі повинні повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто за їх відсутності, на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Бабаєва Андрія Дмитровича на 14.04.2021

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Арефіна Юрія Владиславовича до Бабаєва Андрія Дмитровича, третя особа Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Мир» м. Новогродівка, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

         Відповідач у справі Бабаєв Андрій Дмитрович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Центральна буд. 21 кв.21,) викликається на 14.04.2021 року о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Безрук Оксани Миколаївни на 22.03.2021

        Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Безворотного Максима Миколайовича до Безрук Оксани Миколаївни, Безворотньої Наталії Анатоліївни про зменшення розміру аліментів.

          Відповідач у справі Безрук Оксана Миколаївна (зареєстрована за адресою: м. Новогродівка, вул. Мічуріна, 37/38) викликається на       22.03.2021 о 14  год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя  Любчик О.В.

Виклик до суду Гуріної Ірини Вікторівни на 29.03.2021

      Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за заявою Картохіна Сергія Миколайовича до Гуріної Ірини Вікторівни про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

         Відповідач у справі Гуріна Ірина Вікторівна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Мічуріна, буд. 27, кв.12,) викликається на 29.03.2021 об 11 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Ларіної Віри Степанівни і Разінкової Олени Олексіївни на 18.03.2021 

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Ларіної Віри Степанівни  до  Разінкової Олени Олексіївни  про визнання заповіту недійсним.

          Позивач у справі Ларіна В.С. (зареєстрована за адресою: м. Шахтарськ, мкр. Журавлівка 53/13) викликається на 18.03.2021 о 09  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

          Відповідач  Разінкова О.О. (яка зареєстрована за адресою:  м. Шахтарськ, вул. Мініна 32) викликається на 18.03.2021 о 09  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи. Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність, на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя  Любчик О.В.

Виклик до суду Польської Людмили Анатоліївни на 01.03.2021    

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Махотенка Юрія Анатолійовича до Польської Людмили Анатоліївни, третя особа Новогродівський міський відділ державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), про припинення стягнення аліментів.

        Відповідач у справі Польська Людмила Анатоліївна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Молодіжна буд. 34 кв.36,) викликається на 01.03.2021 о 09 год. 45 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Брянського Віктора Миколайовича на 18.03.2021    

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Ляшенко Тетяни Володимиріни до Брянського Віктора Миколайовича, третя особа Асоціація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Веста» м. Новогродівка, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

        Відповідач у справі Брянський Віктор Миколайович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Молодіжна буд. 3 кв.10,) викликається на 18.03.2021 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Лукащука Миколи Матвійовича і Лукащук Олени Анатоліївни на 05.03.2021 

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк» до Лукащука Миколи Матвійовича та Лукащук Олени Анатоліївни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

         Відповідачі у справі Лукащук Микола Матвійович та Лукащук Олена Анатоліївна (зареєстровані за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Молодіжна буд. 25 кв.20) викликаються на 05.03.2021 о 08 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачам пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідачі повинні повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у їх відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Золотаренко Валентини Миколаївни, Сараєвої Лідії Миколаївни на 15.03.2021 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт» до Золотаренко Валентини Миколаївни, Сараєвої Лідії Миколаївни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

         Відповідачі у справі Золотаренко Валентина Миколаївна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Єнакієве  вул.1 Кооперативна буд. 112-а,) та Сараєва Лідія Миколаївна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка  вул. Молодіжна буд. 30 кв.12,) викликаються на 15.03.2021 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачам пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідачі повинні повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у їх відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Бондаренко Людмили Іванівни на 15.03.2021    

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія» до Бондаренко Людмили Іванівни про стягнення матеріальної шкоди за виплачене страхове відшкодування.

         Відповідач у справі Бондаренко Людмила Іванівна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Надії, буд.43 кв.13) викликається на 15.03.2021 о 10 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Ярмолицького Руслана Вікторовича на 23.02.2021 

          Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Ярмолицької Альони Володимирівни до Ярмолицького Руслана Вікторовича про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на дитину.

         Відповідач у справі Ярмолицький Руслан Вікторович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Водоп'янова, буд.25, кв.20) викликається на 23.02.2021 об 11 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Малиновської Катерини Вікторівни на 24.02.2021 

Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Малиновського Артема Сергійовича до Малиновської Катерини Вікторівни про розірвання шлюбу.

         Відповідач у справі Малиновська Катерина Вікторівна (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Побєди, буд.28) викликається на 24.02.2021 о 12 год. 45 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Золотаренко Валентини Миколаївни на 29.01.2021 

Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт» до Золотаренко Валентини Миколаївни, Сараєвої Лідії Миколаївни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

         Відповідач у справі Золотаренко Валентина Миколаївна  (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Єнаківе, вул. 1 Кооперативна, буд.112-а) викликається на 29.01.2021 о 13 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.  

Суддя Любчик О.В.

Виклик до суду Подколзіна Володимира Єгоровича на 24.02.2021 

Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає підготовче кримінальне провадження № 22018050000000233 від 12.11.2018 року за обвинуваченням Подколзіна Володимира Єгоровича за ст. 110 ч.2 КК України.

         Обвинувачений у справі Подколзін В.Є. (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул.. Мічуріна 30/55) викликається на 24.02.2021 о 10 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді підготовчого судового засідання.

Суддя Новогродівського міського суду О. В. Любчик.

Виклик до суду Шевелєва Олега Миколайовича на 14.01.2021

      Новогродівським міським судом Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) призначено до розгляду цивільну справу № 239/174/18 за позовом Шевелєвої Інни Володимирівни до Шевелєва Олега Миколайовича про розірвання шлюбу.

      Відповідач по справі Шевелєв О.М. (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул. Мічуріна 4/69) викликається на 14.01.2021 о 11 год. 45 хвил. до суду для участі у судовому засіданні.

         Суддя Новогродівського міського суду О. В. Любчик.

Виклик до суду Подколзіна Володимира Єгоровича на 12.01.2021 

     Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає підготовче кримінальне провадження № 22018050000000233 від 12.11.2018 року за обвинуваченням Подколзіна Володимира Єгоровича за ст. 110 ч.2 КК України.

         Обвинувачений у справі Подколзін В.Є. (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул. Мічуріна, 30/55) викликається на 12.01.2021 о 10 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді підготовчого судового засідання.

         Суддя Новогродівського міського суду О. В. Любчик.

Виклик до суду Подколзіна Володимира Єгоровича на 08.12.2020 

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає підготовче кримінальне провадження № 22018050000000233 від 12.11.2018 року за обвинуваченням Подколзіна Володимира Єгоровича за ст. 110 ч.2 КК України.

       Обвинувачений у справі Подколзін В. Є. (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул. Мічуріна, буд.30, кв.55) викликається на 08.12.2020 о 10 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді підготовчого судового засідання.

       Суддя Новогродівського міського суду О. В. Любчик.

Виклик до суду Боруна Павла Євгеновича на 02.07.2018 

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Мартиненко Євгенії Анатоліївни до Боруна Павла Євгеновича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

       Відповідач у справі Борун Павло Євгенович (зареєстрований за адресою: 85483, Донецька область, м. Новогродівка, вул. Мічуріна, буд.8, кв.16) викликається на 02.07.2018 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

       Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.  Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Боруна Павла Євгеновича на 20.04.2018 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою Мартиненко Євгенії Анатоліївни до  Боруна Павла Євгеновича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

         Відповідач у справі Борун П.Є. (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул. Мічуріна 8/16) викликається на 20.04.2018 о 13 год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Висторопа Анатолія Валерійовича на 20.04.2018 

      Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" до  Висторопа Анатолія Валерійовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

     Відповідач у справі Вистороп Анатолій Валерійович (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул. Паркова 38 А) викликається на 20.04.2018 о 13 год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

     Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Шеховцова Максима Миколайовича на 20.03.2018 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою  Шеховцової Марини Анатоліївни до Шеховцова Максима Миколайовича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

         Відповідач у справі Шеховцов Максим Миколайович  (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул. Залізнична, буд. 51) викликається на 20.03.2018 о 15  год. 30  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Шеховцова Максима Миколайовича на 09.03.2018 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовною заявою  Шеховцової Марини Анатоліївни до Шеховцова Максима Миколайовича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

         Відповідач у справі Шеховцов Максим Миколайович  (зареєстрований за адресою: м. Новогродівка, вул. Залізнична, буд. 51) викликається на 09.03.2018 о 10  год. 00  хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто  у його  відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Шевелєвої Інни Сергіївни на 26.02.2018 

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Шевелєва Євгена Петровича до Шевелєвої Інни Сергіївни про визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

      Відповідач у справі Шевелєва Інна Сергіївна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Каштанова, буд. 1) викликається на 26.02.2018 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

      

Виклик до суду Шеховцова Максима Миколайовича на 20.02.2018 

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Шеховцової Марини Анатоліївни до Шеховцова Максима Миколайовича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

      Відповідач у справі Шеховцов Максим Миколайович (зареєстрований за адресою: 85483, Донецька область, м. Новогродівка, вул. Залізнична, буд. 51) викликається на 20.02.2018 о 09 год. 00 хвил. до суду для участі у підготовчому судовому засіданні в  справі.

       Відповідачу пропонується надати відзив на позовну заяву. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Шевелєвої Інни Сергіївни на 13.02.2018 

       Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Шевелєва Євгена Петровича до Шевелєвої Інни Сергіївни про визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

      Відповідач у справі Шевелєва Інна Сергіївна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Каштанова, буд. 1) викликається на 13.02.2018 о 15 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Бозявкіна Василя Васильовича на 19.12.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Кнап Надії Володимирівни до Бозявкіна Василя Васильовича про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням.

        Відповідач у справі Бозявкін Василь Васильович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Тургенєва, буд. 21, кв. 32) викликається на 19.12.2017 о 13 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Тирінової Стефанії Михайлівни на 15.12.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Тирінової Стефанії Михайлівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

       Відповідач у справі Тирінова Стефанія Михайлівна (зареєстрована за адресою: м. Донецьк, проспект Кремлівський, буд. 1, кв. 45) викликається на 15.12.2017 об 11 год. 05 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

      Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Федоренко Валентини Василівни на 15.12.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Федоренко Валентини Василівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

        Відповідач у справі Федоренко Валентина Василівна (зареєстрована за адресою: м. Авдіївка, 9 квартал, буд. 10, кв. 18) викликається на 15.12.2017  об 11 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Тирінової Стефанії Михайлівни на 27.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Тирінової Стефанії Михайлівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

       Відповідач у справі Тирінова Стефанія Михайлівна (зареєстрована за адресою: м. Донецьк, проспект Кремлівський, буд. 1, кв. 45) викликається на 27.11.2017 о 14 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

      Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Федоренко Валентини Василівни на 27.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Федоренко Валентини Василівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

        Відповідач у справі Федоренко Валентина Василівна (зареєстрована за адресою: м. Авдіївка, 9 квартал, буд. 10, кв. 18) викликається на 27.11.2017 о 14 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Бозявкіна Василя Васильовича на 24.11.2017 року 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Кнап Надії Володимирівни до Бозявкіна Василя Васильовича про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням.

        Відповідач у справі Бозявкін Василь Васильович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Новогродівка, вул. Тургенєва, буд. 21, кв. 32) викликається на 24.11.2017 о 09 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Юхи Павла Олександровича на 27.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Юхи Лариси Петрівни до Юхи Павла Олександровича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

        Відповідач у справі Юха Павло Олександрович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Макіївка, кв-л Північний, буд. 15, кв. 1) викликається на 27.11.2017 об 11 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Тирінової Стефанії Михайлівни на 17.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Тирінової Стефанії Михайлівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

      Відповідач у справі Тирінова Стефанія Михайлівна (зареєстрована за адресою: м. Донецьк, проспект Кремлівський, буд. 1 кв. 45) викликається на 17.11.2017 о 09 год. 10 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Попелугіної Вікторії Геннадіївни на 17.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Попелугіної Вікторії Геннадіївнм про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

       Відповідач у справі Попелугіна Вікторія Геннадіївна (зареєстрована за адресою: м. Докучаєвськ, вул. Незалежності, буд. 1-А, кв. 17) викликається на 17.11.2017 о 09 год. 15 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Федоренко Валентини Василівни на 17.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Федоренко Валентини Василівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

         Відповідач у справі Федоренко Валентина Василівна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Авдіївка, 9 квартал, буд. 10 кв. 18) викликається на 17.11.2017 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Панькової Любові Юріївни на 24.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Панькової Любові Юріївни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

         Відповідач у справі Панькова Людмила Юріївна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Авдіївка, 9 квартал, буд. 20, кімн. 62) викликається на 24.11.2017 о 14 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Зінурова Даміра Рінатовича на 24.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Зінурова Даміра Рінатовича про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

      Відповідач у справі Зінуров Дамір Рінатович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Макіївка, вул. Маяковського, буд. 4) викликається на 24.11.2017 о 14 год. 10 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Леусенко Людмили Іларіонівни на 24.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Леусенко Людмили Іларіонівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

       Відповідач у справі Леусенко Людмила Іларіонівна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Кіровське, вул. Шахтарська, буд. 35, кв.11) викликається на 24.11.2017 о 14 год. 10 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Юхи Павла Олександровича на 13.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Юхи Лариси Петрівни до Юхи Павла Олександровича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

        Відповідач у справі Юха Павло Олександрович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Макіївка, кв-л Північний, буд. 15, кв. 1) викликається на 13.11.2017 о 09 год. 30 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів. Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Панькової Любові Юріївни на 07.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Панькової Любові Юріївни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

         Відповідач у справі Панькова Людмила Юріївна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Авдіївка, 9 квартал, буд. 20, кімн. 62) викликається на 07.11.2017 о 10 год. 00 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Зінурова Даміра Рінатовича на 07.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Зінурова Даміра Рінатовича про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

      Відповідач у справі Зінуров Дамір Рінатович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Макіївка, вул. Маяковського, буд. 4) викликається на 07.11.2017 о 10 год. 10 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Леусенко Людмили Іларіонівни на 07.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Новогродівського міського управління соціального захисту населення до Леусенко Людмили Іларіонівни про стягнення надмірно виплачених коштів щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово–комунальних послуг.

       Відповідач у справі Леусенко Людмила Іларіонівна (зареєстрована за адресою: Донецька область, м. Кіровське, вул. Шахтарська, буд. 35, кв.11) викликається на 07.11.2017 о 10 год. 05 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

        Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову. У випадку не прибуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справа буде розглянута у його відсутність на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

Виклик до суду Юхи Павла Олександровича на 02.11.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка вул. Риночна, 110) розглядає цивільну справу за позовом Юхи Лариси Петрівни до Юхи Павла Олександровича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

         Відповідач по справі Юха Павло Олександрович (зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Макіївка, квартал Північний, буд.15, кв.1) викликається на 02.11.2017  о 09 год. 15 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         У випадку неприбуття відповідач повинен повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у його відсутності, на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.

 

Виклик до суду Сліпчука Ігоря Вікторовича на 26.10.2017 

         Новогродівський міський суд Донецької області (85483, Донецька область, м. Новогродівка, вул. Риночна, 110) розглядає справу про адміністративне правопорушення відносно Сліпчука Ігоря Вікторовича за ст.130 ч.1 КУпАП.

         Особа, що притягується до адміністративної відповідальності у справі, Сліпчук Ігор Вікторович (зареєстрований за адресою: Луганська область, Попаснянський район, с.Калинове, вул. Чапаєва, буд. 5) викликається на 26.10.2017 о 10 год. 05 хвил. до суду для участі у розгляді справи.

         У випадку неприбуття, особа, що притягується до адміністративної відповідальності, повинна повідомити суд про причини неявки, в іншому випадку справу буде розглянуто у її відсутності, на підставі наявних у справі даних чи доказів.   Суддя Грідяєва М.В.