flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ОНЛАЙН-КВИТАНЦІЯ

 УВАГА

      Державним підприємством «Інформаційні судові системи» на замовлення Державної судової адміністрації України, з метою спрощення процедури сплати судового збору, було розроблено новий програмний продукт -онлайн-квитанцію - зручну форму для формування квитанції на сплату судового збору.

    Така форма оплати судового збору є надзвичайно простою та швидкою, оскільки достатньо зайти в рубрику «Судовий збір», що розміщена за посиланням nvm.dn.court.gov.ua/sud0536/sud_zb/, натиснути на онлайн - таблицю ставок судового збору, щоб розрахувати суму збору та сформувати квитанцію.

     При формуванні онлайн - квитанції потрібно ввести запитувані дані (зокрема: суму позову, ПІБ, ідентифікаційний номер платника податку) та роздрукувати квитанцію. Платіжні реквізити та необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

     Така квитанція значно спрощує процедуру «ручного» заповнення платіжних реквізитів, страхує від помилок при ручному заповненні платіжних реквізитів судів та економить час. Сплачується роздрукована онлайн-квитанція через установи банків чи відділення зв'язку у звичайному режимі.