flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо розгляду кримінального провадження відносно громадянина Г.

29 вересня 2021, 13:52

   З метою підвищення авторитету судової влади, широкого інформування громадськості про резонансні справи, що розглядаються в суді, а також реалізації принципів доступності та неупередженості здійснення правосуддя, Новогродівський міський суд Донецької області повідомляє, що 01.07.2021 розглянуто кримінальне провадження стосовно громадянина Г., обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України – грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.                       

   Дана подія мала місце 12 квітня 2021 року у вечірній час в м. Новогродівка.

   В судовому засіданні обвинувачений Г. свою вину у вчиненні кримінальних проступків визнав повністю. Також його провина доведена дослідженими в судовому засіданні доказами. Крім того, винуватість Г. підтверджена наданими стороною обвинувачення та дослідженими в судовому засіданні письмовими матеріалами кримінального провадження.

   З урахуванням ступеня тяжкості вчинених кримінальних правопорушень, обставини, яка обтяжує покарання, даних про особу обвинуваченого, наявність суспільного резонансу кримінального правопорушення, наявність матеріальних претензій з боку потерпілих суд призначив обвинуваченому Г. покарання у межах санкції ч. 1 ст. 296 КК України у виді арешту на строк шість місяців, оскільки саме такий вид покарання є необхідним і достатнім для виправлення засудженого і попередження вчинення ним нових кримінальних правопорушень.

   З вироком суду можна ознайомитись за посиланням:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/98032085.

Ухвалою Донецького апеляційного суду від 15.09.2021 вирок Новогродівського міського суду Донецької області від 01.07.2021 залишено без змін.