Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві – мета проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

16 травня 2018, 10:58

 

          15.05.2018 року до Новогродівського міського суду Донецької області завітали представники Новогродівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в межах загальнонаціонального право​просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

 

            У ході зустрічі були обговорені питання можливості поширення в суді для громадян – відвідувачів суду доступної інформації про їх права та механізми їх захисту в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Метою вказаного проекту є – підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

 

            За результатами зустрічі Новогродівському міському суду були передані для громадян  - відвідувачів суду відповідні інформаційні буклети, довідники, путівники, які містять інформацію щодо прав громадян у різних галузях національного законодавства, реалізації цих прав та механізмах їх захисту, іншу корисну інформацію.

 

            Новогродівський міський суд завжди сприяє поширенню інформації про права та обов’язки громадян, з метою підвищення їх юридичної грамотності, формування правової свідомості та правової культури в суспільстві. Працівники апарату суду завжди раді додатково роз’яснити громадянам, які відвідують Новогродівський міський суд, їх права та надати основну необхідну інформацію про можливі механізми їх захисту.

 

            Додатково ознайомитись з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» можливо за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua/